Zoznámte sa s firmou EPLAN
Optimalizujeme inžinierske procesy po celom svete

EPLAN poskytuje softvérové a servisné riešenia

EPLAN poskytuje softvérové a servisné riešenia v oblasti elektrotechnického projektovania, automatizácie a mechatroniky. Máme vyše 1200 zamestnancov vo viac ako 50 krajinách, pracujúcich na optimalizáciu inžinierskych procesov v spoločnostiach po celom svete. Náš spoločný cieľ: softvérové riešenia budúcnosti pre našich zákazníkov. Spoločnosť EPLAN patrí do medzinárodne úspešnej skupiny Friedhelm Loh Group viac ako 12 výrobných závodov, viac ako 95 pobočkami a viac ako 12 100 zamestnancami.

Výhody

Prečo je zaujímavé pracovať pre skupinu Friedhelm Loh Group?

Pôsobíme ako systémoví poskytovatelia v segmente riadiacich skríň, rozdeľovačov, infraštruktúry pre riadenie klimatizácie a IT, ako európska jednotka v projekčnom softvéru a ako moderné výrobné spoločnosti. Medzi našich zákazníkov patria globálne hráči takmer vo všetkých priemyselných odvetviach – od výrobcov strojov a zariadení, cez automobilový priemysel a IT.

Mezinárodní působnost

Viac ako polovica zamestnancov našej skupiny spoločností pracuje mimo Nemecka. Globální zaměření našich zákazníků a rozmanitost průmyslových odvětví činí naše aktivity stále více mezinárodní.

Tyto podmínky nabízí širokou škálu příležitostí a perspektiv – pro atraktivní projekty a mezinárodní spolupráci. Poznáte nové lidi, trhy a kultury a nastavíte směr vlastní kariéry – bez ohledu na to, zda jste absolvent, student či zkušený profesionál.

Přední inovátor

Přetváříme budoucnost po více jak padesát let. Zaměstnanci naší skupiny pracují doma i v zahraničí se zaujetím a zápalem pro technický pokrok, neustálý růst a pro úspěšnou budoucnost. Zjistěte více o stávajících i nových produktech a inovacích v časopisu „be top“, který je určený pro zákazníky skupiny Friedhelm Loh Group.

Loh Akademie

Jako „top zaměstnavatel“ má skupina Friedhelm Loh Group svůj vlastní profesionální školicí institut. Loh Akademie je centrální institucí pro profesní a profesionální školení v rámci naší skupiny od roku 2002. S více než stovkou rozličných školících programů a moderními příležitostmi ke vzdělávání pro zaměstnance, týmy a oddělení nabízí Loh Akademie rovněž individualizovaný profesní rozvoj a kvalifikační aktivity.

Rovnováha mezi prací a osobním životem

Máme zájem o dlouhodobé pracovní vztahy a chceme, abyste čelili úkolům a výzvám s radostí a zápalem. Nicméně, jsme si vědomi, že pro to musí být vhodný obecný rámec. Proto po mnoho let usilujeme o to, aby naši zaměstnanci mohli vyvážit svou práci, volný čas a plánování soukromých životů.

Naše modely flexibilní pracovní doby a sdílení pracovních míst  poskytují svobodu a flexibilitu. Takto vytváříme mosty mezi provozními požadavky, přáními našich zákazníků a osobními požadavky a cíli našich zaměstnanců. Například v některých případech nabízíme možnost pracovat z domova.

Péče o zdraví zaměstnanců

Všichni strávíme velkou část svého života na pracovišti. Co dává větší smysl než navrhnout naše pracovní prostředí tak, aby napomáhalo našemu zdraví?

Jako součást našeho plánu péče o zdraví zaměstnanců vytváříme odpovídající podmínky pro udržení zdraví našich zaměstnanců na pracovišti. Současně s péčí o zdraví a bezpečnost zaměstnanců a zajištěním rehabilitací doplňuje náš zdravotní program řada opatření na podporu zdraví. Takto nejenže pomáháme našim zaměstnancům vrátit se brzy po nemoci, ale také podporujeme jejich zdraví cílenou prevencí.

We all spend a large amount of our time at the workplace. So what makes more sense than to design our working environment in such a way that it is conducive to your health?

As part of our occupational health management plan, we create the appropriate conditions for maintaining the health of our employees in the workplace. In addition to occupational health and safety and in-house rehabilitation management, our health management programme brings together numerous health-promoting measures. In this way, we not only help our employees get back on their feet at the workplace after an illness, we also promote health with targeted preventative measures.

Životní prostředí, odpovědnost a udržitelnost

Majitelem vlastněná skupina Friedhelm Loh Group klade zvláštní důraz na sociální angažovanost a odpovědnost – a děláme to více jak padesát let. „Jsme si vědomi naší odpovědnosti vůči společnosti a prostředí, v němž žijeme. Chceme se podílet na jeho utváření a zlepšování.“  Toto je jeden z principů společnosti, ukazující, že úspěch pro nás současně představuje i odpovědnost. Na příklad, společnost se zapojuje do podpory sociálních projektů, vzdělávání a kultury.

Aktuálne ponuky práce

Pridajte sa k nám

Chceli by ste sa stať súčasťou našej skupiny? V databáze voľných pracovných miest skupiny Friedhelm Loh Group nájdete naše aktuálne pracovné ponuky, na ktoré môžete odpovedať priamo online.